محل تبلیغات شما

بازیكن تیم فوتبال استقلال تهران گفت: قرارداد داخلى را با باشگاه استقلال به امضا رسانده ام و به زودى این قرارداد را به ثبت نهایى خواهم رساند. وى در خصوص پیوستنش به استقلال خاطرنشان ساخت: قرارداد داخلى یك ساله اى را با این تیم به امضا رسانده ام و به زودى این قرارداد را ثبت خواهم كرد. او افزود: روز گذشته از سوى باشگاه استقلال مطلع شدم كه از روز دوشنبه تمرینات این تیم در ورزشگاه دستگردى آغاز خواهد شد و من هم پس از ثبت نهایى قراردادم در این تمرینات شركت مى كنم. بازیكن جدید تیم فوتبال استقلال تهران در خصوص احتمال فسخ قرارداد خود با مسئولان باشگاه استقلال گفت: به اخلاق در ورزش بسیار پایبند هستم و مطمئن باشید فصل آینده در استقلال خواهم ماند. وى با اشاره به دلایل خود براى پیوستن به استقلال تصریح كرد: استقلال تیم بزرگى است و از كودكى آرزوى پوشیدن پیراهن این تیم را داشتم. رحمتى افزود: استقلال تیم بزرگى است و در این چند سال در اوج بوده و از همه مهم تر این تیم در فصل آینده نماینده ایران در جام باشگاه هاى آسیا خواهد بود. بازیكن سابق سایپا اظهار كرد: مطمئن هستم حضور در استقلال مى تواند به فوتبال من كمك زیادى كند و با درخشش در این تیم دو باره پیراهن تیم ملى را به تن كنم. وى در پاسخ به سؤالى مبنى بر اینكه با نظر چه كسى به استقلال پیوسته است گفت: با صحبت هایى كه با واعظى داشتم متوجه شدم در لیست سرمربى تیم بوده ام و با نظر او مرا جذب كرده اند. رحمتى در خصوص مرفاوى اظهار كرد: مربى جوان و بسیار با انگیزه اى است و مطمئن هستم مى تواند به بهترین شكل استقلال را هدایت كند. بازیكن سابق سایپا در خصوص دلایل جدایى اش از این تیم خاطرنشان ساخت: سایپا یكى از تیم هاى محبوب من است و از شرایط بازى در این تیم بسیار رضایت داشتم. وى افزود: متاسفانه ت این تیم در جذب بازیكن براى فصل آینده بر این بود كه قرارداد ها با مبالغ پایین بسته شود و همین موضوع باعث جدایى من شد. رحمتى گفت: متاسفانه با برنامه هاى جدیدى كه مسئولان سایپا دارند این تیم از كورس قهرمانى دور خواهد شد زیرا براى حضور در بین تیم هاى صدر جدول نیاز به هزینه كردن است.

دوئل رحمتی- احمدی در بازی استقلال-سپاهان

حریف استقلال را بیشتر بشناسید: "بوریرام تایلند"

آخرین وضعیت نقل و انتقالات استقلال

تیم ,استقلال ,قرارداد ,بازیكن ,خصوص ,وى ,این تیم ,در این ,در خصوص ,است و ,فصل آینده ,فوتبال استقلال تهران

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

spitraroroc Danielle's memory Joyce's info doll Mary's game دبیرستان غیر انتفاعی دکتر هشترودی گرگان حسابداری otemfima kuylerheartmo Patricia's blog